3M Peltor distributor

PROHELP SERVICES, s.r.o. - ICT | MARKETING | OUTSOURCING

Hledat

Přejdi na obsah

Aktivní ochrana sluchu a komunikace

AKTIVITY > Informační a komunikační technologie

Proč chránit sluch?

Žijeme v hlučném světě, a přestože se tu a tam někdo snaží hlukovou zátěž snížit, s výraznou změnou se počítat nedá. Ztráta sluchu může znamenat velkou změnu v osobním komfortu a kvalitě života. Je lepší si svůj sluch preventivně chránit než se následně snažit zachraňovat to, co z něj zbylo.

3M

Co znamená "aktivní ochrana sluchu"?

Jsou situace, kdy jsme byť krátkodobě nebo dlouhodobě vystaveni zvýšenému hluku. Jistě že je mnoho možností, jak si v takovém prostředí chránit sluch a není na tom nic složitého. Je však potřeba brát ohled na další faktory, které jsou s takovou ochranou spojeny. Může být fajn nasadit si na uši třeba mušlové chrániče a nic neslyšet - je to ale bezpečné? Nebylo by bezpečnější a komfortnější mít možnost "příposlechu" okolí, např. výstražných signálů, nebo slyšet např. instrukce trenéra na střelnici?
Aktivní chrániče sluchu jsou vybaveny elektronikou, která nejprve zpracuje vstupní signály (hluk), a na základě příp. nastavení chrániče následně propustí upravený signál do sluchátek. Každý typ těchto chráničů je určen, resp. optimalizován pro specifické použití
; např. chrániče pro lov a střelbu mají potlačené specifické frekvence pro eliminaci nepříjemných zvuků při výstřelu a některé naopak zesílené.

Některá prostředí - hutní průmysl, těžba aj. mají specifické požadavky na jiskrově bezpečné provedení podle normy ATEX
; i takové chrániče / komunikátory samozřejmě můžeme nabídnout.

Ochrání i Vaší peněženku!

Aktivní chrániče sluchu, resp. komunikátory, mohou celkem významně ochránit nejen sluch, ale i Vaši "kapsu". Dnešní uspěchaná doba si žádá maximálně možnou produktivitu a žádné plýtvání časem. Je-li Vaše pracoviště např. na jeřábu vysoko nad zemí, v hlučném výrobním provozu nebo dohlížíte na bezproblémový průběh stavby, s komunikátory 3M Peltor je "multitasking" hračkou - ruce zůstanou vždy volné, aniž byste jednou z nich museli držet telefon a druhou si zakrývat např. druhé ucho abyst lépe slyšeli. Budete-li používat 3M Peltor komunikátor např. s vysílačkou, díky funkci VOX nepotřebujete ruku ani k stisknutí PTT tlačítka. Modely řady 3M Peltor Litecom mají radio (vysílačku) dokonce vestavěné.

3M Peltor WS Protac

Řešení pro letiště
- 3M Ground Mechanic

3M Peltor WS LiteCom

Řešení pro průmysl
- 3M LiteCom

3M Peltor SportTac

Řešení pro sportovní střelbu
- 3M SportTac

3M Peltor ComTac

Řešení pro armádu
- 3M Comtac

Jsme specializovaným distributorem produktů pro aktivní ochranu sluchu a komunikaci 3M. Díky našim dlouholetým zkušenostem s prodejem komunikačních sluchátek Vám můžeme poradit s výběrem toho nejlepšího řešení pro Vaše potřeby - ať již jde o řešení do výrobního provozu, na stavbu, na letiště nebo do jiných prostředí. Produktové informace a ceny naleznete v našem on-line obchodě - http://www.nahlavnisoupravy.cz/3M-peltor.

Můžeme Vám poradit s výběrem, nebo pomoc s nákupem?


Zavolejte nám, prosím, na tel. 602 526 888, nebo nám zašlete dotaz přes kontaktní formulář.


© 2012 PROHELP SERVICES, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.| Ochrana soukromí | Podmínky použití webu |

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky